Bugünün Saraylısı

17 Ağustos 2013 Cumartesi

Bugünün Saraylısı Oyuncuları

Bugünün Saraylısı Oyuncularından bahsedeceğimiz bu makalede dizimizin fanlarına oyuncularımızı ve karakterlerini tanıtacağız. Büyük ihtimalle Katiboğlu ailesinin reisi kuyumcu Ali Katiboğlu'nu tecrübeli ve profesyonel oyuncu Selçuk Yöntem canlandıracak. Daha önceleri bir çok projede yer alan Yöntem, en son bir yarışma programı sunmuştu. Binlerce kişilik fanı olan Yöntem'in genellikle en çok beğenilen özelliği ise sesi... Dizilerde ve filmlerde özellikle sesinden çok yararlanan tecrübeli oyuncu sesini kullanmasını gerçekten çok iyi biliyor ve muhteşem bir sese sahip. Yeni projesi Bugünün Saraylısı dizisinde kendisine başarılar diliyoruz.
Cansu Tosun

Bugünün Saraylısı Oyuncuları
Bugünün Saraylısı lakabıyla dizide oynayacak olan oyuncumuz ise büyük ihtimalle Cansu Tosun olacak. Cansu Tosun daha önce pek fazla projede yer almamış ancak gerçekten de güzel yüzlü bir kız ve oyunculuk konusunda iyi işler başaracak birisine benziyor. Genç ve sempatik oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

4 yorum:

 • ahmet diyor ki:
  17 Ağustos 2013 19:58

  gerçekten güzel bi kız ve oyunculuğuda ayrıca süper

 • mervecapardracula diyor ki:
  29 Aralık 2013 20:21

  Ben Bu dizinin büyük hayraniyim ve gerçekten çok güzel ve ders alincak bir film.

 • Adsız diyor ki:
  13 Mart 2014 15:15

  Gerçekten güzel, ayrıca fatih karakterine hayranım.

 • Adsız diyor ki:
  19 Nisan 2014 01:13

  Ayşen artık gözünü açmaya başlasın ya bu ne böyle ben eski ayşeni çok seviyordum eski ayşeni çok özledim savaşın gerçek yüzünü görsün artık ayşen fatih aşkı başlasın dizi gerçekten cok sıkıcı oldu....

Yorum Gönder