Bugünün Saraylısı

23 Ağustos 2013 Cuma

Bugünün Saraylısı Oyuncuları Röportajı

Bugünün Saraylısı Oyuncuları Röportajını sizlerle paylaşacağımız bu yazımızda oyuncularımızın söylediklerini bir bir sizlere aktaracağız. Videomuzun başında Selçuk Yöntem yani Ata Katiboğlu'nu görüyoruz. Yöntem: "İnsan ilişkilerini derinden izleyen bir dizi, Bugünün Saraylısı yakında ATV'de." diyor. Hemen ardından videomuzda Cansu Tosun çıkıyor. Tosun ise şunları söylüyor.
"Ben Ayşen karakteriyle yanınızda olacağım bu sefer. Çok değerli oyuncularla oynayacağım, çok heyecanlıyım. Senaryoda beni çok heyecanlandırıyor. Her sahnede çok heyecanlanıyorum. Umarım siz de bu heyecanımızda yanımızda olursunuz."
Bir sonraki oyuncumuz ise Ali Ersan Duru oluyor. Duru'nun ardından "Süreyya" karakteri videoda karşımıza çıkıyor. Onun söyledikleri ise şunlar:
"Aslında çok fazla bir şey söylemek istemiyorum, Süreyya ile ilgili... Siz izleyin, siz görün. Biz Bugünün Saraylısı ekibi olarak güzel bir şey yapacağımıza inanıyoruz. Heyecanlıyız."

Bugünün Saraylısı izleyicilerini merakla beklediği dram dizisi çok yakında ATV'de. Siz izleyicilerimizin değerli yorumlarını web sitemize bekliyoruz. Yorum yapmak için sitenin en altındaki yorum panelini kullanabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder